Планы мероприятий

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня на ІI паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

План

мерапрыемстваў шостага школьнага дня

на IІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

№ п/п

Мерапрыемствы

Удзельнікі

Дата правядзення

Адказныя

1.

Дзень зімовых забаў

Спартыўна-забаўляльная праграма “Зімовы перапалох”

1-11 класы

04.01.2020

Панарад С.А.,

кл. кіраўнікі

2.

Дзень здароўя

Спартландыя “Са здароўем па жыцці”

1-11 класы

11.01.2020

Панарад С.А.,

Міхайлава В.П.

3.

Дзень прафілактыкі

Парады Айбаліта “Асцярожна – грып! Як абараніць сябе і іншых”

1-5 класы

18.01.2020

Прусава М.І.

4.

Дзень карыснага адпачынку

Ток-шоу “Чым я магу заняцца ў вольны час. Прафілактыка гульнявой залежнасці ў падлеткаў”

6-11 класы

25.01.2020

Шупенька Г.А.

5.

Дзень сустрэчы школьных сяброў

Гульнявая праграма “Падарожжа па астравах дружбы”

1-4 класы

01.02.2020

Максімовіч В.А.

Канцэртная праграма “Вечар школьных сяброў”

8-11 класы

Панарад Н.В.,

Саўчык А.І.

6.

Дзень здароўя

Спартыўнае свята “Новае пакаленне за здароўе, спорт, рух”

1-11 класы

08.02.2020

Панарад С.А.,

кл. кіраўнікі

7.

Дзень памяці

Відэасалон “Рэха Афганскай вайны: старонкі мужнасці”

8-11 класы

15.02.2020

Чаўлытка С.А.

8.

Дзень патрыёта

Спартыўнае свята “Аты-баты, мы будучыя салдаты!”

1-11 класы

22.02.2020

Панарад С.А.,

Дубаневіч Л.Б.

9.

Дзень прававых ведаў

Гульня-конкурс “Краіна правоў і абавязкаў”

1-5 класы

29.02.2020

Ханяўка Г.М.

10.

Дзень вясновых цудаў

Сямейныя старты “Спартыўная вясна”

1-11 класы

07.03.2020

Панарад С.А.,

Саўчык А.І.

11.

Дзень здароўя

Гульнявая пляцоўка “Вясне насустрач”

1-11 класы

14.03.2020

Панарад С.А.,

кл. кіраўнікі

12.

Дзень барацьбы са шкоднымі звычкамі

Спартыўная праграма “Спорт супраць шкодных звычак”

1-11 класы

21.03.2020

Панарад С.А.,

кл. кіраўнікі

13.

Дзень бяспекі

Гульня-практыкум “Самыя важныя правілы”

1-5 класы

28.03.2020

Прусава М.І.

14.

Дзень дружбы

Пазакласнае мерапрыемства “Свята Сяброўства і Дабрыні”

1-5 класы

04.04.2020

Міхайлава В.П.

15.

Дзень здароўя

Спартыўнае свята “Мы любім атлетыку”

1-11 класы

11.04.2020

Панарад С.А.,

кл. кіраўнікі

16.

Дзень прафарыентацыі

Гутарка-кансультацыя “Куды пайсці вучыцца?”

8-11 класы

18.04.2020

Новік Н.Ю.

17.

Дзень экалогіі

Экарэйд “Чысты дом, чысты двор, чыстая планета”

1-11 класы

25.04.2020

Кл. кіраўнікі

18.

Дзень творчых задум

Арт-майстэрня “Карысны адпачынак”

1-5 класы

02.05.2020

Вансовіч В.У.

19.

Дзень сям’і

Сямейны турнір “Неразлучныя сябры – дарослыя і дзеці”

1-11 класы

16.05.2020

Панарад С.А.,

Дубаневіч Л.Б.

20.

Дзень краязнаўства

Краязнаўчы турнір “Малая радзіма – вялікая любоў”

6-11 класы

23.05.2020

Чаўлытка С.А.

21.

 

Спартыўнае свята “Ура! Канікулы!”

1-11 класы

30.05.2020

Панарад С.А.,

кл. кіраўнікі

свернуть

ГРАФІК правядзення кансультацый настаўнікаў-прадметнікаў у I чвэрці 2020/2021 навучальнага года

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Прадмет

Час правядзення

Дата правядзення

Месца правядзення

Дубаневіч Л.Б.

Беларуская мова і літаратура

10.00-11.00

04.09.2020, 02.10.2020

Аўд. 12

Саўчык Т.А.

10.00-11.00

18.09.2020, 23.10.2020

Саўчык А.І.

Руская мова і літаратура

10.00-11.00

11.09.2020, 09.10.2020

Аўд. 11

Панарад Н.В.

10.00-11.00

25.09.2020, 30.10.2020

Шупенька Г.А.

Англійская мова

10.00-11.00

25.09.2020, 30.10.2020

Аўд. 5

Маскаленка С.А.

10.00-11.00

11.09.2020, 16.10.2020

Чаўлытка С.А.

Гісторыя, грамадазнаўства

10.00-11.00

18.09.2020, 16.10.2020

Аўд. 10

Макарэвіч Р.І.

Матэматыка

10.00-11.00

18.09.2020, 23.10.2020

Аўд. 9

Гурновіч Д.А.

Фізіка, інфарматыка

11.00-12.00

11.09.2020, 16.10.2020

Аўд. 13

Алянцэвіч Н.Ю.

Хімія

10.00-11.00

25.09.2020, 30.10.2020

Аўд. 8

Міхайлава В.П.

Біялогія

13.00-14.00

18.09.2020, 23.10.2020

Міхайлаў П.І.

Геаграфія

10.00-11.00

11.09.2020, 16.10.2020

Аўд. 10

Захарэвіч Л.В.

10.00-11.00

25.09.2020, 30.10.2020

Вансовіч В.У.

Пачатковыя класы

9.00-10.00

04.09.2020, 02.10.2020

Аўд. 4

Прусава М.І.

9.00-10.00

11.09.2020, 09.10.2020

Аўд. 3

Ханяўка Г.М.

9.00-10.00

18.09.2020, 23.10.2020

Аўд. 2

Максімовіч В.А.

9.00-10.00

25.09.2020, 30.10.2020

Аўд. 4

свернуть

ГРАФІК дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля ў месцах масавага збору моладзі, на дыскатэках па мікрараёну Людвіноўскай сярэдняй школы на IІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

ГРАФІК

дзяжурства настаўніцка-бацькоўскага патруля

ў месцах масавага збору моладзі, на дыскатэках

па мікрараёну Людвіноўскай сярэдняй школы

на IІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

 

№ п/п

Дата

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Прозвішча, імя, імя па бацьку бацькоў

1.

04.01.2020

Міхайлава В.П., Сургучоў В.В.

Захарэвіч В.М., Гаранін А.П.

2.

11.01.2020

Панарад С.А., Панарад Н.В.

Дубаневіч А.К., Бяганская Т.А.

3.

18.01.2020

Прусава М.І., Вансовіч В.У.

Чараповіч Т.З., Буйвід А.Р.

4.

25.01.2020

Дубаневіч Л.Б., Ханяўка Г.М.

Карніловіч А.Э., Жарскі Ю.І.

5.

01.02.2020

Святоха Н.П., Шупенька Г.А.

Чараповіч С.М., Каробчыц Ж.Т.

6.

08.02.2020

Саўчык Т.А., Саўчык А.І.

Бяганскі С.В., Гаўловіч С.Ч.

7.

15.02.2020

Міхайлава В.П., Сургучоў В.В.

Захарэвіч В.М., Гаранін А.П.

8.

22.02.2020

Панарад С.А., Панарад Н.В.

Дубаневіч А.К., Бяганская Т.А.

9.

29.02.2020

Прусава М.І., Вансовіч В.У.

Чараповіч Т.З., Буйвід А.Р.

10.

07.03.2020

Дубаневіч Л.Б., Ханяўка Г.М.

Карніловіч А.Э., Жарскі Ю.І.

11.

14.03.2020

Святоха Н.П., Шупенька Г.А.

Чараповіч С.М., Каробчыц Ж.Т.

12.

21.03.2020

Саўчык Т.А., Саўчык А.І.

Бяганскі С.В., Гаўловіч С.Ч.

13.

28.03.2020

Міхайлава В.П., Сургучоў В.В.

Захарэвіч В.М., Гаранін А.П.

14.

04.04.2020

Панарад С.А., Панарад Н.В.

Дубаневіч А.К., Бяганская Т.А.

15.

11.04.2020

Прусава М.І., Вансовіч В.У.

Чараповіч Т.З., Буйвід А.Р.

16.

18.04.2020

Дубаневіч Л.Б., Ханяўка Г.М.

Карніловіч А.Э., Жарскі Ю.І.

17.

25.04.2020

Святоха Н.П., Шупенька Г.А.

Чараповіч С.М., Каробчыц Ж.Т.

18.

28.04.2020

Саўчык Т.А., Саўчык А.І.

Бяганскі С.В., Гаўловіч С.Ч.

19.

01.05.2020

Міхайлава В.П., Сургучоў В.В.

Захарэвіч В.М., Гаранін А.П.

20.

02.05.2020

Панарад С.А., Панарад Н.В.

Дубаневіч А.К., Бяганская Т.А.

21.

09.05.2020

Прусава М.І., Вансовіч В.У.

Чараповіч Т.З., Буйвід А.Р.

22.

16.05.2020

Дубаневіч Л.Б., Ханяўка Г.М.

Карніловіч А.Э., Жарскі Ю.І.

23.

23.05.2020

Святоха Н.П., Шупенька Г.А.

Чараповіч С.М., Каробчыц Ж.Т.

24.

30.05.2020

Саўчык Т.А., Саўчык А.І.

Бяганскі С.В., Гаўловіч С.Ч.

свернуть

ГРАФІК работы педагога сацыяльнага ў шосты школьны дзень у IІ паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

ГРАФІК

работы педагога сацыяльнага

ў шосты школьны дзень

у ІI паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

 

п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Від дзейнасці

Час працы

1.

Усціновіч

Ганна Андрэеўна

Работа с дакументамі

Першая, трэцяя суботы месяца

9.00-12.00

Кансультацыі для педагогаў, вучняў, бацькоў

Наведванне сем’яў

Другая, чацвертая суботы месяца

 

свернуть

ГРАФІК занятасці спартыўнай залы ў шосты школьны дзень у IІ паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

 

ГРАФІК

занятасці спартыўнай залы

ў шосты школьны дзень

у IІ паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

 

№ п/п

Від дзейнасці

Час працы

Адказны

1.

Факультатыўныя заняткі “Час здароўя і спорту”

9.00-10.45

Панарад С.А., настаўнік фізічнай культуры

2.

Выхаваўчыя мерапрыемствы

11.00-12.00

3.

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”

12.00-13.40

 

свернуть

ГРАФІК работы камп’ютарнага класа ў шосты школьны дзень у IІ паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

ГРАФІК

работы камп’ютарнага класа

ў шосты школьны дзень

у IІ паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

 

№ п/п

Від дзейнасці

Час працы

Адказны

1.

Падрыхтоўка да конкурсаў і алімпіяд

9.00-10.00

Гурновіч Д.А., настаўнік інфарматыкі

 

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны інфарматык”

10.00-10.45

3.

Падрыхтоўка да конкурсаў і алімпіяд. Правядзенне выхаваўчых мерапрыемстваў

11.00-12.00

 

свернуть

ГРАФІК работы аб’яднанняў па інтарэсах у шосты школьны дзень на IІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

ГРАФІК

работы аб’яднанняў па інтарэсах

у шосты школьны дзень

на IІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

п/п

Назва гуртка

Час правядзення

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку кіраўніка

1.

Музеязнаўства

9.00-9.45

Аўд. 9

Дубаневіч Л.Б.

2.

Юны інфарматык

10.00-10.45

Аўд. 13

Гурновіч Д.А.

3.

Валейбол

12.00-13.40

Спартыўная зала

Панарад С.А.

 

свернуть