Расписание занятий 2019/2020 учебный год

РАСКЛАД факультатыўных заняткаў на ІІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

п/п

Назва

факультатыва

Клас

Дзень

тыдня

Пачатак работы

Настаўнік

1.

Асновы моўнай культуры

1

пятніца

11.45

Ханяўка Г.М.

2.

Па прыступках правіл здаровага харчаванн

1

чацвер

12.40

Ханяўка Г.М.

3.

Матэматычная вясёлка

2

аўторак

13.00

Максімовіч В.А.

4.

Язык родной, дружи со мной

2

чацвер

13.00

Максімовіч В.А.

5.

Матэматычная вясёлка

3

аўторак

14.05

Вансовіч В.У.

6.

Язык родной, дружи со мной

3

чацвер

14.05

Вансовіч В.У.

7.

Сем “Я”

3

серада

14.05

Вансовіч В.У.

8.

Рашэнне тэкставых задач

4

аўторак

14.05

Прусава М.І.

9.

Язык родной, дружи со мной

4

серада

14.05

Прусава М.І.

10.

Сем “Я”

4

чацвер

14.05

Прусава М.І.

11.

Матэматыка пасля ўрокаў

5

аўторак

14.05

Кур’янчык Ю.А.

12.

Асновы эканамічных ведаў

5

аўторак

14.05

Маскаленка С.А.

13.

Мы – самі

5

аўторак

14.05

Усціновіч Г.А.

14.

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння

6

пятніца

14.05

Саўчык Т.А.

15.

Мы – самі

6

серада

9.00

Усціновіч Г.А.

16.

Слова ў тэксце

7

панядзелак

14.05

Дубаневіч Л.Б.

17.

Асновы эканамічных ведаў

7

аўторак

15.10

Маскаленка С.А.

18.

Гэты няпросты просты сказ

8

панядзелак

9.00

Саўчык Т.А.

19.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

8

пятніца

9.00

Міхайлаў П.І.

20.

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

9

пятніца

15.10

Дубаневіч Л.Б.

21.

Мая прафесійная будучыня

9

пятніца

15.10

Міхайлаў П.І.

22.

Паўтараем матэматыку

9

серада

15.10

Макарэвіч Р.І.

23.

Паўтараем матэматыку

10

аўторак

15.10

Макарэвіч Р.І.

24.

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

11

панядзелак

15.10

Чаўлытка С.А.

свернуть

ГРАФІК правядзення класных гадзін у ІІ паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

Класс

Дні тыдня

Пачатак работы

Класны кіраўнік

1

панядзелак

12.40

Ханяўка Г.М.

2

пятніца

13.00

Максімовіч В.А.

3

чацвер

13.00

Вансовіч В.У.

4

чацвер

13.00

Прусава М.І.

5

панядзелак

14.05

Міхайлава В.П.

6

пятніца

15.10

Саўчык Т.А.

7

пятніца

15.10

Шупенька Г.А.

8

аўторак

15.10

Чаўлытка С.А.

9

панядзелак

15.10

Дубаневіч Л.Б.

10

серада

15.10

Алянцэвіч Н.Ю.

11

аўторак

15.10

Саўчык А.І.

свернуть

ГРАФІК правядзення інфармацыйных гадзін у ІІ паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

Класс

Дні тыдня

Пачатак работы

Класны кіраўнік

1

серада

12.40

Ханяўка Г.М.

2

панядзелак

13.00

Максімовіч В.А.

3

панядзелак

14.05

Вансовіч В.У.

4

панядзелак

14.05

Прусава М.І.

5

пятніца

15.10

Міхайлава В.П.

6

аўторак

15.10

Саўчык Т.А.

7

панядзелак

15.10

Шупенька Г.А.

8

чацвер

15.10

Чаўлытка С.А.

9

чацвер

15.10

Дубаневіч Л.Б.

10

чацвер

15.10

Алянцэвіч Н.Ю.

11

чацвер

15.10

Саўчык А.І.

свернуть

ГРАФІК работы аб’яднанняў па інтарэсах у ІІ паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

п/п

Назва гуртка

Час правядзення

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку кіраўніка

1.

Умелыя рукі

Пятніца

14.05-14.50

Аўд. 3

Прусава М.І.

2.

Нажнічкі-чараўнічкі

Пятніца

14.05-14.50

Аўд. 4

Вансовіч В.У.

3.

Пачатковае тэхнічнае мадэліраванне

Чацвер

15.10-16.50

Аўд. 1.

Сургучоў В.В.

4.

Юны інфарматык

Субота

10.00-10.45

Аўд. 13

Гурновіч Д.А.

5.

Музеязнаўства

Субота

9.00-9.45

Аўд. 9

Дубаневіч Л.Б.

6.

Баскетбол

Аўторак

19.00 – 20.40

Спартыўная зала

Панарад С.А.

Чацвер

19.00 – 20.40

свернуть

1 клас

панядзелак

1

беларуская літаратура                        

2

беларуская мова

3

гадзіна здароўя і спорту

4

працоўнае навучанне

аўторак

1

беларуская мова / беларуская мова

2

выяўленчае мастацтва / СБА

3

матэматыка

4

беларуская літаратура / беларуская мова

серада

1

фізічная культура і здароўе 

2

матэматыка

3

беларуская літаратура / працоўнае навучанне

4

чалавек і свет

чацвер

1

беларуская мова

2

музыка

3

матэматыка

4

выяўленчае мастацтва

пятніца

1

руская мова / чалавек і свет

2

фізічная культура і здароўе 

3

матэматыка / матэматыка

4

                       / СБА

свернуть

2 клас

панядзелак

1

руская літаратура

2

беларуская мова

3

фізічная культура і здароўе

4

чалавек і свет

 

аўторак

1

беларуская мова

2

матэматыка

3

беларуская літаратура

4

працоўнае навучанне

 

серада

1

руская мова

2

матэматыка

3

АБЖ

4

руская літаратура

5

выяўленчае мастацтва

 

чацвер

1

фізічная культура і здароўе

2

беларуская мова

3

матэматыка

4

музыка

 

пятніца

1

руская мова

2

гадзіна здароўя і спорту

3

матэматыка

4

беларуская літаратура

 

свернуть

3 клас

панядзелак

1

беларуская літаратура

2

чалавек і свет

3

фізічная культура і здароўе

4

беларуская мова

5

працоўнае навучанне

 

аўторак

1

руская мова

2

матэматыка

3

англійская мова

4

руская літаратура

5

фізічная культура і здароўе

 

серада

1

англійская мова

2

беларуская мова

3

матэматыка

4

АБЖ

5

выяўленчае мастацтва

 

чацвер

1

беларуская літаратура

2

матэматыка

3

музыка

4

руская мова

 

пятніца

1

гадзіна здароўя і спорту

2

англійская мова

3

матэматыка

4

беларуская мова

5

руская літаратура

 

свернуть

4 клас

панядзелак

1

беларуская літаратура

2

беларуская мова

3

чалавек і свет

4

працоўнае навучанне

5

выяўленчае мастацтва

 

аўторак

1

руская мова

2

матэматыка

3

фізічная культура і здароўе

4

англійская мова

5

руская літаратура

 

серада

1

беларуская мова

2

матэматыка

3

англійская мова

4

беларуская літаратура

5

АБЖ

 

чацвер

1

руская літаратура

2

матэматыка

3

беларуская мова

4

фізічная культура і здароўе

 

пятніца

1

матэматыка

2

руская мова

3

гадзіна здароўя і спорту

4

англійская мова

5

музыка

 

свернуть

5 клас

панядзелак

1

фізічная культура і здароўе

2

матэматыка

3

руская літаратура

4

руская мова

5

гісторыя

аўторак

1

англійская мова

2

матэматыка

3

беларуская мова

4

працоўна е навучанне

5

беларуская літаратура

серада

1

руская мова

2

гадзіна здароўя і спорту

3

матэматыка

4

англійская мова

5

руская літаратура

чацвер

1

мастацтва

2

матэматыка

3

беларуская мова

4

гісторыя

5

беларуская літаратура

6

руская мова

пятніца

1

матэматыка

2

чалавек і свет

3

англійская мова

4

беларуская мова

5

фізічная культура і здароўе

6

АБЖ

свернуть

6 клас

панядзелак

1

руская літаратура

2

беларуская мова

3

беларуская літаратура

4

англійская мова

5

матэматыка

6

фізічная культура і здароўе

аўторак

1

матэматыка

2

англійская мова

3

гісторыя

4

руская мова

5

працоўнае навучанне

6

працоўнае навучанне

серада

1

геаграфія

2

руская літаратура

3

біялогія

4

руская мова

5

матэматыка

6

інфарматыка (1 гр.)

чацвер

1

беларуская літаратура

2

беларуская мова

3

гісторыя

4

руская мова

5

матэматыка

6

гадзіна здароўя і спорту

пятніца

1

англійская мова

2

матэматыка

3

фізічная культура і здароўе

4

мастацтва

5

беларуская мова

6

інфарматыка (2 гр.)

свернуть

7 клас

панядзелак

1

матэматыка

2

беларуская мова

3

англійская мова

4

фізічная культура і здароўе

5

руская літаратура

6

інфарматыка (1 гр.)

аўторак

1

геаграфія

2

гісторыя

3

матэматыка

4

англійская мова

5

руская мова

6

фізіка

7

інфарматыка (2 гр.)

серада

1

хімія

2

матэматыка

3

мастацтва

4

гадзіна здароўя і спорту

5

біялогія

6

руская літаратура

чацвер

1

фізічная культура і здароўе

2

беларуская мова

3

беларуская літаратура

4

матэматыка

5

руская мова

6

біялогія

пятніца

1

гісторыя

2

фізіка

3

матэматыка

4

англійская мова

5

працоўнае навучанне

6

працоўнае навучанне

 

свернуть

8 клас

панядзелак

1

інфарматыка (1 гр.)

2

геаграфія

3

фізічная культура і здароўе

4

фізіка

5

англійская мова

6

матэматыка

7

працоўнае навучанне

аўторак

1

хімія

2

беларуская мова

3

англійская мова

4

гісторыя

5

матэматыка  

6

беларуская літаратура

серада

1

руская мова

2

мастацтва

3

руская літаратура

4

матэматыка

5

фізіка

6

біялогія

чацвер

1

матэматыка

2

руская мова

3

гадзіна здароўя і спорту

4

беларуская мова

5

хімія

6

беларуская літаратура

пятніца

1

інфарматыка (2 гр.)

2

англійская мова

3

геаграфія

4

матэматыка

5

біялогія

6

гісторыя

7

фізічная культура і здароўе

 

свернуть

9 клас

панядзелак

1

мастацтва

2

фізічная культура і здароўе

3

матэматыка

4

беларуская мова

5

фізіка / СБА

6

гісторыя

аўторак

1

матэматыка

2

хімія / працоўнае навучанне

3

руская літаратура/працоўнае навучанне

4

руская мова

5

англійская мова

6

геаграфія

7

працоўнае навучанне

серада

1

беларуская літаратура

2

англійская мова

3

інфарматыка

4

фізіка / літаратурнае чытанне

5

матэматыка / матэматыка

6

беларуская мова / беларуская мова

чацвер

1

руская літаратура

2

матэматыка

3

біялогія

4

гадзіна здароўя і спорту

5

геаграфія

6

гісторыя

пятніца

1

руская мова

2

хімія / працоўнае навучанне

3

гісторыя

4

фізічная культура і здароўе

5

фізіка

6

англійская мова

 

свернуть

10 клас

панядзелак

1

англійская мова

2

матэматыка

3

біялогія

4

гісторыя

5

фізічная культура і здароўе

6

геаграфія

аўторак

1

беларуская літаратура

2

матэматыка

3

інфарматыка

4

беларуская мова

5

фізіка

6

грамадазнаўства

серада

1

англійская мова

2

хімія

3

матэматыка

4

працоўнае навучанне

5

працоўнае навучанне

6

працоўнае навучанне

чацвер

1

матэматыка

2

фізічная культура і здароўе

3

ДП/МП

4

руская літаратура

5

гісторыя

6

геаграфія

пятніца

1

хімія

2

беларуская літаратура

3

біялогія

4

фізіка

5

англійская мова

6

руская мова

 субота


 


 


 

1

гадзіна здароўя і спорту

2

працоўнае навучанне

3

працоўнае навучанне

4

працоўнае навучанне

 

свернуть

11 клас

панядзелак

1

матэматыка

2

інфарматыка

3

беларуская мова

4

працоўнае навучанне

5

працоўнае навучанне

6

руская літаратура

аўторак

1

гісторыя

2

англійская мова

3

матэматыка

4

фізіка

5

хімія

6

руская мова

серада

1

астраномія

2

біялогія

3

фізічная культура і здароўе

4

матэматыка

5

англійская мова

6

геаграфія

чацвер

1

хімія

2

руская літаратура

3

матэматыка

4

працоўнае навучанне

5

працоўнае навучанне

6

працоўнае навучанне

пятніца

1

англійская мова

2

біялогія

3

фізіка

4

грамадазнаўства

5

гісторыя

6

фізічная культура і здароўе

7

ДП/МП

субота 


 


 


 

1

працоўнае навучанне

2

гадзіна здароўя і спорту

 

свернуть