Расписание занятий 2020/2021 учебный год

РАСКЛАД факультатыўных заняткаў на ІI паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

п/п

Назва

факультатыва

Клас

Дзень

тыдня

Пачатак работы

Настаўнік

1.

Вытокі роднай мовы

1

аўторак

12.40

Прусава М.І.

2.

Матэматычная вясёлка

1

пятніца

11.45

Прусава М.І.

3.

Азбука Берагошы. Вучымся эканоміі і беражлівасці.

1

чацвер

12.40

Прусава М.І.

4.

Матэматычная вясёлка

2

аўторак

13.00

Ханяўка Г.М.

5.

Па прыступках правіл здаровага харчавання

2

чацвер

13.00

Ханяўка Г.М.

6.

Язык родной, дружи со мной

2

чацвер

13.00

Ханяўка Г.М.

7.

Вытокі роднай мовы

2

серада

14.05

Ханяўка Г.М.

8.

Вытокі роднай мовы

3

аўторак

14.05

Анасовіч Г.А.

9.

Па прыступках правіл здаровага харчавання

3

серада

14.05

Анасовіч Г.А.

10.

Матэматычная вясёлка

4

аўторак

14.05

Вансовіч В.У.

11.

Язык родной, дружи со мной

4

пятніца

14.05

Вансовіч В.У.

12.

Па прыступках правіл здаровага харчавання

4

пятніца

14.05

Вансовіч В.У.

13.

Сем “Я”

4

чацвер

14.05

Вансовіч В.У.

14.

Практыкум па чытанні

5

панядзелак

14.05

Маскаленка С.А.

15.

Асновы эканамічных ведаў

5

чацвер

14.05

Жалабковіч П.С.

16.

Мы – самі

5

чацвер

14.05

Усціновіч Г.А.

17.

Практыкум па чытанні

6

панядзелак

9.00

Шупенька Г.А.

18.

Падарожжа з матэматыкай

6

серада

15.10

Гурновіч Д.А.

19.

Мы – самі

6

панядзелак

14.05

Усціновіч Г.А.

20.

Слова ў тэксце

7

аўторак

15.10

Саўчык Т.А.

21.

Мы - самі

7

аўторак

9.00

Усціновіч Г.А.

22.

Гэты няпросты просты сказ

8

серада

9.00

Дубаневіч Л.Б.

23.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

8

чацвер

14.05

Міхайлаў П.І.

24.

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

9

чацвер

9.00

Саўчык Т.А.

25.

Мая прафесійная будучыня

9

серада

14.05

Міхайлаў П.І.

26

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

10

субота

9.00

Дубаневіч Л.Б.

27.

Паўтараем матэматыку

11

серада

15.10

Макарэвіч Р.І.

свернуть

ГРАФІК правядзення класных гадзін у ІI паўгоддзі 2020/2021 навучальнага года

Класс

Дні тыдня

Пачатак работы

Класны кіраўнік

1

серада

12.40

Прусава М.І.

2

пятніца

13.00

Ханяўка Г.М.

3

чацвер

13.00

Анасовіч Г.А.

4

чацвер

13.00

Вансовіч В.У.

5

пятніца

14.05

Жалабковіч П.С.

6

чацвер

15.10

Міхайлава В.П.

7

пятніца

15.10

Саўчык Т.А.

8

пятніца

15.10

Шупенька Г.А.

9

панядзелак

15.10

Саўчык А.І.

10

панядзелак

15.10

Дубаневіч Л.Б.

11

аўторак

15.10

Новік Н.Ю.

свернуть

ГРАФІК правядзення інфармацыйных гадзін у ІI паўгоддзі 2020/2021 навучальнага года

Класс

Дні тыдня

Пачатак работы

Класны кіраўнік

1

панядзелак

12.40

Прусава М.І.

2

панядзелак

13.00

Ханяўка Г.М.

3

панядзелак

14.05

Анасовіч Г.А.

4

панядзелак

14.05

Вансовіч В.У.

5

аўторак

15.10

Жалабковіч П.С.

6

панядзелак

15.10

Міхайлава В.П.

7

панядзелак

15.10

Саўчык Т.А.

8

чацвер

15.10

Шупенька Г.А.

9

чацвер

15.10

Саўчык А.І.

10

чацвер

15.10

Дубаневіч Л.Б.

11

чацвер

15.10

Новік Н.Ю.

свернуть

ГРАФІК работы аб’яднанняў па інтарэсах у ІI паўгоддзі 2020/2021 навучальнага года

п/п

Назва гуртка

Час правядзення

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку кіраўніка

1.

Умелыя рукі

Пятніца

14.05-14.50

Аўд. 2

Ханяўка Г.М.

2.

Нажнічкі-чараўнічкі

Серада

14.05-14.50

Аўд. 4

Вансовіч В.У.

3.

Пачатковае тэхнічнае мадэліраванне

Чацвер

15.10-16.50

Аўд. 1.

Сургучоў В.В.

4.

Юны інфарматык

Субота

9.00-9.45

Аўд. 13

Гурновіч Д.А.

5.

Музеязнаўства

Субота

10.00-10.45

Аўд. 9

Дубаневіч Л.Б.

6.

Валейбол

Панядзелак

18.00 – 19.40

Спартыўная зала

Панарад С.А.

Серада

18.00 – 19.40

7.

Танцавальны

Пятніца

15.10-15.55

Спартыўная зала

Прусава М.І.

свернуть

1 клас

панядзелак

1

беларуская літаратура                        

2

беларуская мова

3

фізічная культура і здароўе

4

працоўнае навучанне

аўторак

1

беларуская літаратура

2

матэматыка

3

беларуская мова

4

выяўленчае мастацтва

серада

1

чалавек і свет

2

матэматыка

3

руская мова

4

музыка

чацвер

1

выяўленчае мастацтва

2

беларуская мова

3

матэматыка

4

гадзіна здароўя і спорту

пятніца

1

фізічная культура і здароўе

2

матэматыка  

3

беларуская літаратура

свернуть

2 клас

панядзелак

1

беларуская літаратура

2

беларуская мова

3

чалавек і свет

4

фізічная культура і здароўе

 

аўторак


 

1

працоўнае навучанне

2

матэматыка

3

беларуская мова

4

руская літаратура/СБА

5

-/працоўнае навучанне

 

серада

1

беларуская літаратура

2

матэматыка/матэматыка

3

руская мова/чалавек і свет

4

фізічная культура і здароўе

5

выяўленчае мастацтва

 

чацвер

1

АБЖ/СБА

2

беларуская мова/беларуская мова

3

матэматыка

4

музыка

 

пятніца

1

гадзіна здароўя і спорту

2

матэматыка

3

руская мова

4

руская літаратура

 

свернуть

3 клас

панядзелак

1

беларуская літаратура

2

англійская мова

3

беларуская мова

4

фізічная культура і здароўе

5

працоўнае навучанне

 

аўторак

1

руская мова

2

матэматыка

3

англійская мова

4

гадзіна здароўя і спорту

5

руская літаратура

 

серада

1

чалавек і свет

2

беларуская мова

3

матэматыка

4

руская літаратура

5

выяўленчае мастацтва

 

чацвер

1

беларуская літаратура

2

матэматыка

3

руская мова

4

фізічная культура і здароўе 

 

пятніца

1

музыка

2

англійская мова

3

матэматыка

4

беларуская мова

5

АБЖ

 

свернуть

4 клас

панядзелак

1

фізічная культура і здароўе

2

беларуская мова

3

беларуская літаратура

4

англійская мова

5

працоўнае навучанне

 

аўторак

1

АБЖ

2

матэматыка

3

руская мова

4

англійская мова

5

руская літаратура

 

серада

1

беларуская літаратура

2

матэматыка

3

беларуская мова

4

гадзіна здароўя і спорту

5

чалавек і свет

 

чацвер

1

руская літаратура

2

матэматыка

3

фізічная культура і здароўе

4

беларуская мова

 

пятніца

1

матэматыка

2

руская мова

3

англійская мова

4

выяўленчае мастацтва

5

музыка

 

свернуть

5 клас

панядзелак

1

беларкская мова

2

фізічная культура і здароўе

3

англійская мова

4

руская літаратура

5

матэматыка

аўторак


 

1

матэматыка

2

беларуская літаратура

3

руская мова

4

гісторыя

5

англійская мова

6

гадзіна здароўя і спорту

серада


 

1

руская літаратура

2

чалавек і свет

3

руская мова

4

мастацтва

5

матэматыка

6

працоўнае навучанне

чацвер

1

руская мова

2

матэматыка

3

беларуская літаратура

4

беларуская мова

5

АБЖ

пятніца

1

гісторыя

2

матэматыка

3

фізічная культура і здароўе

4

англійская мова

5

беларуская мова

свернуть

6 клас

панядзелак

1

інфарматыка (1гр)

2

беларуская мова

3

матэматыка

4

англійская мова

5

фізічная культура і здароўе

6

інфарматыка (2гр)

аўторак

1

руская мова

2

матэматыка

3

працоўнае навучанне

4

працоўнае навучанне

5

беларуская мова

6

беларуская літаратура

серада

1

гадзіна здароўя і спорту

2

матэматыка

3

англійская мова

4

руская мова

5

гісторыя

6

руская літаратура

чацвер

1

мастацтва

2

руская мова

3

руская літаратура

4

матэматыка

5

біялогія

6

англійская мова

пятніца

1

геаграфія

2

беларуская літаратура

3

матэматыка

4

гісторыя

5

фізічная культура і здароўе 

6

беларуская мова

свернуть

7 клас

панядзелак

1

руская мова

2

руская літаратура

3

англійская мова

4

матэматыка

5

беларуская мова

6

фізічная культура і здароўе 

аўторак

1

інфарматыка (1гр)

2

біялогія

3

геаграфія

4

матэматыка

5

гадзіна здароўя і спорту

6

руская мова

7

інфарматыка (2 гр.)

серада

1

фізіка/беларуская мова

2

гісторыя

3

мастацтва/працоўнае навучанне

4

хімія/СБА

5

руская літаратура/працоўнае навучанне

6

матэматыка

чацвер

1

матэматыка

2

беларуская мова

3

працоўнае навучанне

4

працоўнае навучанне

5

англійская мова/геаграфія

6

беларуская літаратура

пятніца

1

біялогія

2

фізіка/літаратурнае чытанне

3

матэматыка

4

фізічная культура і здароўе 

5

гісторыя/СБА

6

англійская мова

 

свернуть

8 клас

панядзелак

1

фізічная культура і здароўе 

2

англійская мова

3

беларуская мова

4

беларуская літаратура

5

фізіка

6

матэматыка

аўторак


 

1

геаграфія

2

руская мова

3

матэматыка

4

хімія

5

руская літаратура

6

гісторыя

7

працоўнае навучанне

серада


 

1

інфарматыка (1гр)

2

англійская мова

3

матэматыка

4

фізіка

5

мастацтва

6

біялогія

7

гадзіна здароўя і спорту

чацвер

1

гісторыя

2

беларуская мова

3

беларуская літаратура

4

руская мова

5

матэматыка

6

інфарматыка (2гр)

пятніца

1

матэматыка

2

фізічная культура і здароўе 

3

хімія

4

англійская мова

5

біялогія

6

геаграфія

 

свернуть

9 клас

панядзелак

1

матэматыка

2

геаграфія

3

руская мова

4

фізіка

5

руская літаратура

6

англійская мова

аўторак

1

беларуская мова

2

грамадазнаўства

3

гісторыя

4

беларуская літаратура

5

матэматыка

6

хімія

7

гадзіна здароўя і спорту

серада

1

матэматыка

2

фізічная культура і здароўе

3

фізіка

4

біялогія

5

англійская мова

6

інфарматыка (1гр)

 

7

мастацтва

чацвер

1

інфарматыка (2гр)

2

працоўнае навучанне

3

матэматыка

4

хімія

5

руская мова

6

руская літаратура

пятніца

1

геаграфія

2

фізіка

3

гісторыя

4

беларуская мова

5

англійская мова

6

фізічная культура і здароўе 

 

свернуть

10 клас

панядзелак

1

англійская мова

2

беларуская мова

3

матэматыка

4

працоўнае навучанне

5

працоўнае навучанне

6

працоўнае навучанне

аўторак

1

гісторыя

2

англійская мова

3

інфарматыка

4

фізічная культура і здароўе 

5

фізіка

6

матэматыка

серада

1

руская мова

2

матэматыка

3

хімія

4

руская літаратура

5

біялогія

6

гадзіна здароўя і спорту

чацвер

1

геаграфія

2

фізіка

3

грамадазнаўства

4

матэматыка

5

беларуская мова

6

беларуская літаратура

пятніца


 

1

чарчэнне

2

гісторыя

3

біялогія

4

ДП/МП

5

англійская мова

6

хімія

7

фізічная культура і здароўе 

 субота


 


 


 

   

2

працоўнае навучанне

3

працоўнае навучанне

4

працоўнае навучанне

 

свернуть

11 клас

панядзелак


 

1

геаграфія

2

матэматыка

3

біялогія

4

беларуская мова

5

англійская мова

6

беларуская літаратура

7

фізічная культура і здароўе 

аўторак

1

руская мова

2

матэматыка

3

хімія

4

фізіка

5

працоўнае навучанне

6

працоўнае навучанне

серада

1

англійская мова

2

ДП/МП

3

грамадазнаўства

4

матэматыка

5

гадзіна здароўя і спорту

6

гісторыя

чацвер

1

руская літаратура

2

руская мова

3

фізіка

4

гісторыя

5

хімія

6

матэматыка

пятніца

1

інфарматыка

2

біялогія

3

англійская мова

4

астраномія

5

працоўнае навучанне

6

працоўнае навучанне

7

працоўнае навучанне

субота 


 


 


 

1

працоўнае навучанне

2

гадзіна здароўя і спорту

 

свернуть