Расписание занятий 2021/2022 учебный год

ГРАФІК правядзення кансультацый настаўнікаў-прадметнікаў у І чвэрці 2021/2022 навучальнага года

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Прадмет

Час правядзення

Дата правядзення

Месца правядзення

Дубаневіч Л.Б.

Беларуская мова і літаратура

9.00-14.00

04.09.2021, 02.10.2021

Аўд. 12

Саўчык Т.А.

18.09.2021, 23.10.2021

Саўчык А.І.

Руская мова і літаратура

11.09.2021, 09.10.2021

Аўд. 11

Панарад Н.В.

25.09.2021, 30.10.2021

Шупенька Г.А.

Англійская мова

25.09.2021, 30.10.2021

Аўд. 5

Жалабковіч П.С.

Гісторыя, грамадазнаўства

18.09.2021, 16.10.2021

Аўд. 10

Макарэвіч Р.І.

Матэматыка

18.09.2021, 23.10.2021

Аўд. 9

Гурновіч Д.А.

Фізіка, інфарматыка

11.09.2021, 16.10.2021

Аўд. 13

Міцкевіч А.В.

Хімія

25.09.2021, 30.10.2021

Аўд. 8

Міхайлава В.П.

Біялогія

18.09.2021, 23.10.2021

Міхайлаў П.І.

Геаграфія

11.09.2021, 16.10.2021

Аўд. 10

Захарэвіч Л.В.

25.09.2021, 30.10.2021

Вансовіч В.У.

Пачатковыя класы

04.09.2021, 02.10.2021

Аўд. 4

Прусава М.І.

11.09.2021, 09.10.2021

Аўд. 3

Маісеенка Т.А.

18.09.2021, 23.10.2021

Аўд. 2

Анасовіч Г.А.

25.09.2021, 30.10.2021

Аўд. 4

свернуть

РАСКЛАД факультатыўных заняткаў на I паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

п/п

Назва

факультатыва

Клас

Дзень

тыдня

Пачатак работы

Настаўнік

1.

Матэматычная вясёлка

1

панядзелак

12.40

Вансовіч В.У.

2.

Сем “Я”

1

чацвер

12.40

Вансовіч В.У.

3.

Матэматычная вясёлка

2

серада

13.05

Прусава М.І.

4.

Па прыступках правіл здаровага харчавання

2

чацвер

13.05

Прусава М.І.

5.

Правілы ў маім жыцці

2

аўторак

14.05

Прусава М.І.

6.

Сем “Я”

3

чацвер

14.05

Маісеенка Т.А.

7.

Па прыступках правіл здаровага харчавання

4

чацвер

14.05

Анасовіч Г.А.

8.

Кладовая слов русского языка

5

пятніца

14.05

Панарад Н.В.

9.

Мая Айчына

5

пятніца

14.05

Жалабковіч П.С.

10.

Падарожжа па геаграфічнай карце

6

панядзелак

14.05

Міхайлаў П.І.

11.

Зялёныя школы

6

панядзелак

9.00

Міхайлава В.П.

12.

У краіне цудоўнай хіміі

7

аўторак

14.05

Міцкевіч А.В.

13.

Юныя пагранічнікі

7

аўторак

9.00

Сургучоў В.В.

14.

Асновы эканамічных ведаў

7

аўторак

9.00

Жалабковіч П.С.

15.

Мы – самі

8

серада

9.00

Усціновіч Г.А.

16.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

8

серада

15.10

Міхайлаў П.І.

17.

Секреты синтаксиса и пунктуации

9

чацвер

9.00

Саўчык А.І.

18.

Мая прафесійная будучыня

9

чацвер

14.05

Міхайлаў П.І.

19.

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

10

панядзелак

14.05

Саўчык Т.А.

20.

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

11

субота

11.00

Дубаневіч Л.Б.

свернуть

ГРАФІК правядзення класных гадзін у І паўгоддзі 2021/2022 навучальнага года

Класс

Дні тыдня

Пачатак работы

Класны кіраўнік

1

пятніца

11.45

Вансовіч В.У.

2

пятніца

13.00

Прусава М.І.

3

пятніца

13.00

Маісеенка Т.А.

4

пятніца

13.00

Анасовіч Г.А.

5

серада

14.05

Гурновіч Д.А.

6

пятніца

15.10

Жалабковіч П.С.

7

панядзелак

15.10

Міхайлава В.П.

8

пятніца

15.10

Саўчык Т.А.

9

панядзелак

15.10

Шупенька Г.А.

10

панядзелак

15.10

Саўчык А.І.

11

панядзелак

15.10

Дубаневіч Л.Б.

свернуть

ГРАФІК правядзення інфармацыйных гадзін у І паўгоддзі 2021/2022 навучальнага года

Класс

Дні тыдня

Пачатак работы

Класны кіраўнік

1

аўторак

12.40

Вансовіч В.У.

2

аўторак

13.00

Прусава М.І.

3

аўторак

14.05

Маісеенка Т.А.

4

панядзелак

14.05

Анасовіч Г.А.

5

аўторак

15.10

Гурновіч Д.А.

6

серада

15.10

Жалабковіч П.С.

7

чацвер

15.10

Міхайлава В.П.

8

чацвер

15.10

Саўчык Т.А.

9

чацвер

15.10

Шупенька Г.А.

10

чацвер

15.10

Саўчык А.І.

11

чацвер

15.10

Дубаневіч Л.Б.

свернуть

ГРАФІК работы аб’яднанняў па інтарэсах у І паўгоддзі 2021/2022 навучальнага года

п/п

Назва гуртка

Час правядзення

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку кіраўніка

1.

Умелыя рукі

Пятніца

14.05-14.50

Аўд. 3

Прусава М.І.

2.

Пачатковае тэхнічнае мадэліраванне

Чацвер

15.10-16.50

Аўд. 1.

Сургучоў В.В.

3.

Юны інфарматык

Субота

9.00-9.45

Аўд. 13

Гурновіч Д.А.

4.

Музеязнаўства

Субота

10.00-10.45

Аўд. 9

Дубаневіч Л.Б.

5.

Валейбол

Панядзелак

18.00 – 19.40

Спартыўная зала

Панарад С.А.

Серада

18.00 – 19.40

свернуть

1 клас

панядзелак

1

беларуская літаратура                        

2

беларуская мова

3

фізічная культура і здароўе

4

працоўнае навучанне

аўторак

1

беларуская літаратура

2

матэматыка

3

беларуская мова

4

выяўленчае мастацтва

серада

1

чалавек і свет

2

матэматыка

3

руская мова

4

музыка

чацвер

1

выяўленчае мастацтва

2

беларуская мова

3

матэматыка

4

гадзіна здароўя і спорту

пятніца

1

фізічная культура і здароўе

2

матэматыка  

3

беларуская літаратура

свернуть

2 клас

панядзелак

1

беларуская літаратура

2

беларуская мова

3

чалавек і свет

4

фізічная культура і здароўе

 

аўторак


 

1

працоўнае навучанне

2

матэматыка

3

беларуская мова

4

руская літаратура/СБА

5

-/працоўнае навучанне

 

серада

1

беларуская літаратура

2

матэматыка/матэматыка

3

руская мова/чалавек і свет

4

фізічная культура і здароўе

5

выяўленчае мастацтва

 

чацвер

1

АБЖ/СБА

2

беларуская мова/беларуская мова

3

матэматыка

4

музыка

 

пятніца

1

гадзіна здароўя і спорту

2

матэматыка

3

руская мова

4

руская літаратура

 

свернуть

3 клас

панядзелак

1

беларуская літаратура

2

англійская мова

3

беларуская мова

4

фізічная культура і здароўе

5

працоўнае навучанне

 

аўторак

1

руская мова

2

матэматыка

3

англійская мова

4

гадзіна здароўя і спорту

5

руская літаратура

 

серада

1

чалавек і свет

2

беларуская мова

3

матэматыка

4

руская літаратура

5

выяўленчае мастацтва

 

чацвер

1

беларуская літаратура

2

матэматыка

3

руская мова

4

фізічная культура і здароўе 

 

пятніца

1

музыка

2

англійская мова

3

матэматыка

4

беларуская мова

5

АБЖ

 

свернуть

4 клас

панядзелак

1

фізічная культура і здароўе

2

беларуская мова

3

беларуская літаратура

4

англійская мова

5

працоўнае навучанне

 

аўторак

1

АБЖ

2

матэматыка

3

руская мова

4

англійская мова

5

руская літаратура

 

серада

1

беларуская літаратура

2

матэматыка

3

беларуская мова

4

гадзіна здароўя і спорту

5

чалавек і свет

 

чацвер

1

руская літаратура

2

матэматыка

3

фізічная культура і здароўе

4

беларуская мова

 

пятніца

1

матэматыка

2

руская мова

3

англійская мова

4

выяўленчае мастацтва

5

музыка

 

свернуть

5 клас

панядзелак

1

беларкская мова

2

фізічная культура і здароўе

3

англійская мова

4

руская літаратура

5

матэматыка

аўторак


 

1

матэматыка

2

беларуская літаратура

3

руская мова

4

гісторыя

5

англійская мова

6

гадзіна здароўя і спорту

серада


 

1

руская літаратура

2

чалавек і свет

3

руская мова

4

мастацтва

5

матэматыка

6

працоўнае навучанне

чацвер

1

руская мова

2

матэматыка

3

беларуская літаратура

4

беларуская мова

5

АБЖ

пятніца

1

гісторыя

2

матэматыка

3

фізічная культура і здароўе

4

англійская мова

5

беларуская мова

свернуть

6 клас

панядзелак

1

інфарматыка (1гр)

2

беларуская мова

3

матэматыка

4

англійская мова

5

фізічная культура і здароўе

6

інфарматыка (2гр)

аўторак

1

руская мова

2

матэматыка

3

працоўнае навучанне

4

працоўнае навучанне

5

беларуская мова

6

беларуская літаратура

серада

1

гадзіна здароўя і спорту

2

матэматыка

3

англійская мова

4

руская мова

5

гісторыя

6

руская літаратура

чацвер

1

мастацтва

2

руская мова

3

руская літаратура

4

матэматыка

5

біялогія

6

англійская мова

пятніца

1

геаграфія

2

беларуская літаратура

3

матэматыка

4

гісторыя

5

фізічная культура і здароўе 

6

беларуская мова

свернуть

7 клас

панядзелак

1

руская мова

2

руская літаратура

3

англійская мова

4

матэматыка

5

беларуская мова

6

фізічная культура і здароўе 

аўторак

1

інфарматыка (1гр)

2

біялогія

3

геаграфія

4

матэматыка

5

гадзіна здароўя і спорту

6

руская мова

7

інфарматыка (2 гр.)

серада

1

фізіка/беларуская мова

2

гісторыя

3

мастацтва/працоўнае навучанне

4

хімія/СБА

5

руская літаратура/працоўнае навучанне

6

матэматыка

чацвер

1

матэматыка

2

беларуская мова

3

працоўнае навучанне

4

працоўнае навучанне

5

англійская мова/геаграфія

6

беларуская літаратура

пятніца

1

біялогія

2

фізіка/літаратурнае чытанне

3

матэматыка

4

фізічная культура і здароўе 

5

гісторыя/СБА

6

англійская мова

 

свернуть

8 клас

панядзелак

1

фізічная культура і здароўе 

2

англійская мова

3

беларуская мова

4

беларуская літаратура

5

фізіка

6

матэматыка

аўторак


 

1

геаграфія

2

руская мова

3

матэматыка

4

хімія

5

руская літаратура

6

гісторыя

7

працоўнае навучанне

серада


 

1

інфарматыка (1гр)

2

англійская мова

3

матэматыка

4

фізіка

5

мастацтва

6

біялогія

7

гадзіна здароўя і спорту

чацвер

1

гісторыя

2

беларуская мова

3

беларуская літаратура

4

руская мова

5

матэматыка

6

інфарматыка (2гр)

пятніца

1

матэматыка

2

фізічная культура і здароўе 

3

хімія

4

англійская мова

5

біялогія

6

геаграфія

 

свернуть

9 клас

панядзелак

1

матэматыка

2

геаграфія

3

руская мова

4

фізіка

5

руская літаратура

6

англійская мова

аўторак

1

беларуская мова

2

грамадазнаўства

3

гісторыя

4

беларуская літаратура

5

матэматыка

6

хімія

7

гадзіна здароўя і спорту

серада

1

матэматыка

2

фізічная культура і здароўе

3

фізіка

4

біялогія

5

англійская мова

6

інфарматыка (1гр)

 

7

мастацтва

чацвер

1

інфарматыка (2гр)

2

працоўнае навучанне

3

матэматыка

4

хімія

5

руская мова

6

руская літаратура

пятніца

1

геаграфія

2

фізіка

3

гісторыя

4

беларуская мова

5

англійская мова

6

фізічная культура і здароўе 

 

свернуть

10 клас

панядзелак

1

англійская мова

2

беларуская мова

3

матэматыка

4

працоўнае навучанне

5

працоўнае навучанне

6

працоўнае навучанне

аўторак

1

гісторыя

2

англійская мова

3

інфарматыка

4

фізічная культура і здароўе 

5

фізіка

6

матэматыка

серада

1

руская мова

2

матэматыка

3

хімія

4

руская літаратура

5

біялогія

6

гадзіна здароўя і спорту

чацвер

1

геаграфія

2

фізіка

3

грамадазнаўства

4

матэматыка

5

беларуская мова

6

беларуская літаратура

пятніца


 

1

чарчэнне

2

гісторыя

3

біялогія

4

ДП/МП

5

англійская мова

6

хімія

7

фізічная культура і здароўе 

 субота


 


 


 

   

2

працоўнае навучанне

3

працоўнае навучанне

4

працоўнае навучанне

 

свернуть

11 клас

панядзелак


 

1

геаграфія

2

матэматыка

3

біялогія

4

беларуская мова

5

англійская мова

6

беларуская літаратура

7

фізічная культура і здароўе 

аўторак

1

руская мова

2

матэматыка

3

хімія

4

фізіка

5

працоўнае навучанне

6

працоўнае навучанне

серада

1

англійская мова

2

ДП/МП

3

грамадазнаўства

4

матэматыка

5

гадзіна здароўя і спорту

6

гісторыя

чацвер

1

руская літаратура

2

руская мова

3

фізіка

4

гісторыя

5

хімія

6

матэматыка

пятніца

1

інфарматыка

2

біялогія

3

англійская мова

4

астраномія

5

працоўнае навучанне

6

працоўнае навучанне

7

працоўнае навучанне

субота 


 


 


 

1

працоўнае навучанне

2

гадзіна здароўя і спорту

 

свернуть